Concerts realitzats

Les Filles del Cor
diumenge, 10 abril 2022 - 12:00
Lloc: 
Monestir de Sant Pere de Casserres
Intèrprets: 
Programa: 

Obres de Porpora, Lombardini, Hasse i Vivaldi (programa complet)

Les Filles del Cor
diumenge, 27 març 2022 - 18:00
Lloc: 
Auditori Terrassa
Intèrprets: 
Programa: 

Obres de Porpora, Lombardini, Hasse i Vivaldi (programa complet)

Les Filles del Cor
dissabte, 26 març 2022 - 20:00
Lloc: 
Auditori Josep Carreras (Vila-seca)
Intèrprets: 
Programa: 

Obres de Porpora, Lombardini, Hasse i Vivaldi (programa complet)

diumenge, 19 desembre 2021 - 19:00
Lloc: 
Església de Sant Sebastià (la Canonja)
Programa: 

Obres de Fischer, Yagüe, Vila, Real, Biebl, Vivancos i Domènech (programa complet)

Nadal 2021
dissabte, 18 desembre 2021 - 18:00
Lloc: 
Sala del Cinema de Vilanova d'Escornalbou
Programa: 

Obres de Fischer, Yagüe, Vila, Real, Biebl, Vivancos i Domènech (programa complet)

Cants de vida
diumenge, 17 octubre 2021 - 19:30
Lloc: 
Cripta de l'Ermita de Cambrils
Programa: 

Obres de Fischer, Yagüe, Chilcott, Vila, Biebl, Rachmaninov, Toldrà/Domènech, Stroope, Real i Walker (programa complet)

Cants de vida
dissabte, 16 octubre 2021 - 21:00
Lloc: 
Església de Sant Pere Apòstol de Torredembarra
Programa: 

Obres de Fischer, Yagüe, Chilcott, Vila, Biebl, Rachmaninov, Toldrà/Domènech, Stroope, Real i Walker (programa complet)

Scherzo & Guinovart
divendres, 25 octubre 2019 - 21:30
Lloc: 
Auditori Josep Carreras (Vila-seca)
Programa: 

Obres de Kocsár, Vila, Civil, Yagüe, Schubert, Toldrà/Domènech i Guinovart (programa complet)

Perfum de farigola, bocins de cel...
dissabte, 8 juny 2019 - 19:00
Lloc: 
Església Parroquial de Sant Nicolau (la Riba)
Programa: 

Obres de Kocsár, Pastrana, Miskinis, Gjeilo, Biebl, Yagüe, 
Guridi, Real, Kodály, Vila i Vivancos (programa complet)

Viatjant a l'Est
divendres, 15 febrer 2019 - 21:00
Lloc: 
Auditori Josep Carreras (Vila-seca)
Intèrprets: 

Cor de Cambra Femení SCHERZO
Karina Azizova, piano
Jordi Casas Bayer, director

Programa: 

Obres de Dvořák, Txaikovski, Rakhmàninov, Prokófiev, Kodály i Lutoslawski (programa complet)